İkie Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

İKİE Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; 2012 Yılında üretim ve imalat alanında faaliyet gösteren kuruluşların satın alma sürçlerinden başlayarak üretim ve satış sonrasına kadar geçen aşamalarda üretimin; zaman,kalite performans ve verimlilik esaslarına dayalı sistem yazılımları geliştirmek üzere faaliyetlerine başlamıştır.

İKİE YAZILIM; üretim takip ve özellikle ANLIK ürün maliyet hesaplama alanında "Yapılması İmkansız!" olarak nitelendirilen yazılımları kendi bünyesinde geliştirmektedir.

Geliştirdiğimiz yazılımlarla firmaların üretim maliyetlerini minimize ederek kontrol altına alırken aynı zamanda kalite, çevre yönetim sistemleri ile entegrasyon ve sistem alt yapılarını oluşturmaktayız. Geliştirmekte olduğumuz yazılımlarla firmanın yapısına uygun olarak çözümler üretmekteyiz.

Üretim Takip ve Maliyet Hesaplama Otomasyonu olan MADEUP PRO ile başta ÜRETİM YAPAN İşletmelere yönelik yazılımları geliştirmekte olan İKİE YAZILIM firmaların ihtiyaçlarına özel yazılımlarda geliştirmektedir.

İKİE YAZILIM; Yazılım geliştirme, satış ve satış sonrası içinde müşterilerine destek hizmeti verirken müşteri memnuniyetini sağlamayı ve kaliteden ödün vermemeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.

 • Kurulum, Eğitim ve DESTEK

  Kurulum ve eğitim hizmetimizn tamamlanmasını takiben başlayacak olan SATIŞ SONRASI DESTEK ve DANIŞMANLIK hizmetlerimiz ile SİZ ÜRETMEYE DEVAM ETTİKÇE yanınzda olacağız. Amacımız sadece bu günkü ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, gelecekte ortaya çıkacak ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek, siznle birlikte kendini geliştiren yazılımları hizmetinize sunmaktır. Bu nedenle her talebinizi can kulağıyla dinliyor ve yazılımın gelişimine ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak yön veriyoruz.

  İKİE Yazılım, www.maliyethesaplama.com

Hakkımızda

İKİE Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; 2012 Yılının haziran ayında bilgisayar yazılımları geliştirmek, geliştirilen yazılımları kullanıcılarına ulaştırılmak ve satış sonrası kaliteli hizmet sunarak işletmelerin faaliyetlerine katkıda bulunmak maksadıyla kuruldu. Üretim Takip ve Maliyet Hesaplama Otomasyonu olan MADEUP PRO başta olmak üzere... Devamını okumak için tıklayınız.

İletişim

 • İkie Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.


  YILDIZ TEKNOPARK İKİTELLİ YERLEŞKESİ
  İkitelli OSB Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok.
  No:1 Kat:2 Ofis No: 211
  Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE

  T : +90 (850) 532 45 43 PBX
  F : +90 (212) 438 59 19
  Email: info@maliyethesaplama.com
  Website: www.maliyethesaplama.com