İkie Yazılım Hakkında

İKİE Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; 2012 Yılının haziran ayında bilgisayar yazılımları geliştirmek, geliştirilen yazılımları kullanıcılarına ulaştırılmak ve satış sonrası kaliteli hizmet sunarak işletmelerin faaliyetlerine katkıda bulunmak maksadıyla kuruldu. Üretim Takip ve Maliyet Hesaplama Otomasyonu olan MADEUP PRO başta olmak üzere ÜRETİM YAPAN İşletmelere yönelik yazılımlar geliştirmekte olan İKİE YAZILIM firmaların özel yazılım taleplerini de karşılamaktadır.

İKİE YAZILIM; üretim takip ve özellikle ANLIK ürün maliyeti hesaplama alanında "Yapılması İmkansız!" olarak nitelendirilen yazılımları kendi bünyesinde geliştirmektedir.

İKİE YAZILIM; Yazılım geliştirme, satış ve satış sonrası kaliteli destek sunma konularında uzun yıllar hizmet vermiş tecrübeli kişileri bir araya getirmiştir.

İKİE YAZILIM; Sektörlerdeki yazılım ihtiyaçlarını gözlemleyerek elde ettiği verileri kullanıcılardan gelen talepler ile birleştirerek yazılımlarını geliştirmektedir. Üretim Takip ve özellikle ANLIK ürün maliyeti hesaplama alanında "Yapılması İmkansız" olarak nitelendirilen yazılımları kendi bünyesinde geliştirmektedir. İKİE YAZILIM bünyesindeki yazılım ekibi ile firmaların özel yazılım taleplerini de karşılamaktadır.

 • Kurulum, Eğitim ve DESTEK

  Kurulum ve eğitim hizmetimizn tamamlanmasını takiben başlayacak olan SATIŞ SONRASI DESTEK ve DANIŞMANLIK hizmetlerimiz ile SİZ ÜRETMEYE DEVAM ETTİKÇE yanınzda olacağız. Amacımız sadece bu günkü ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, gelecekte ortaya çıkacak ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek, siznle birlikte kendini geliştiren yazılımları hizmetinize sunmaktır. Bu nedenle her talebinizi can kulağıyla dinliyor ve yazılımın gelişimine ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak yön veriyoruz.

  İKİE Yazılım, www.maliyethesaplama.com

Hakkımızda

İKİE Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; 2012 Yılının haziran ayında bilgisayar yazılımları geliştirmek, geliştirilen yazılımları kullanıcılarına ulaştırılmak ve satış sonrası kaliteli hizmet sunarak işletmelerin faaliyetlerine katkıda bulunmak maksadıyla kuruldu. Üretim Takip ve Maliyet Hesaplama Otomasyonu olan MADEUP PRO başta olmak üzere... Devamını okumak için tıklayınız.

İletişim

 • İkie Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.


  YILDIZ TEKNOPARK İKİTELLİ YERLEŞKESİ
  İkitelli OSB Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok.
  No:1 Kat:2 Ofis No: 211
  Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE

  Tel: +90 212 220 64 45 PBX
  Fax: +90 212 438 59 19
  Email: info@maliyethesaplama.com
  Website: www.maliyethesaplama.com