Maliyet Hesaplama | Destek & Uzaktan Eğitim

İnternet erişiminin olduğu yazılımlarımızın yüklü olduğu terminallere ve veritabanlarına uzaktan erişim programları vasıtası ile yapılan müdahaleler ücretsizdir. Yazılımsal güncellemeler online olarak her açılışta otomatik olarak kontrol edilir ve yüklenir.

Aşağıdaki linklerde edinebileceğiniz alpemix ve teamviewer programlarından herhangi birini indirip çalıştırmanız ve programların vereceği ID ŞİFRE bilgilerini bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Bazı durumlarda Windows Güvenlik Duvarı devreye girer ve erişimi engeller. Bu gibi durumlarda, sadece destek alınacak terminalin windows güvenlik duvarına ilgili program tanıtılmasıve izin verilen yazılımlar arasına alınması gerekecektir.Bu işlem için destek ekibimizden yönlendirme isteyebilirsiniz.


Neden Uzak Erişim?

Zaman kavramının sizin için çok önenmli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ulaşım süreleri ve gecikmeleri tamamen yok etmek için destek konularında uzaktan erişim ile sorunları çözmeyi tercih ediyoruz. Uzaktan erişimin yeterli olmadığı durumlarda ise yerinde sorun giderme yöntemini uyguluyoruz.

Hakkımızda

İKİE Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; 2012 Yılının haziran ayında bilgisayar yazılımları geliştirmek, geliştirilen yazılımları kullanıcılarına ulaştırılmak ve satış sonrası kaliteli hizmet sunarak işletmelerin faaliyetlerine katkıda bulunmak maksadıyla kuruldu. Üretim Takip ve Maliyet Hesaplama Otomasyonu olan MADEUP PRO başta olmak üzere... Devamını okumak için tıklayınız.

İletişim

 • İkie Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.


  YILDIZ TEKNOPARK İKİTELLİ YERLEŞKESİ
  İkitelli OSB Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok.
  No:1 Kat:2 Ofis No: 211
  Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE

  T : +90 (850) 532 45 43 PBX
  F : +90 (212) 438 59 19
  Email: info@maliyethesaplama.com
  Website: www.maliyethesaplama.com