MALİYET HESAPLAMA PROGRAMI MADEUP PRO

Üretim yapan büyük, orta ve küçük ölçekli işletmeler için ürettikleri ürünlerin maliyetini hızlı ve doğru hesaplamak, kaliteden ödün vermeden maliyetlerini düşürmek önemli bir gereksinimdir. Mevcut ve bilinen maliyet hesaplama uygulamaların tamamına yakını ürün maliyetlerini belirli dönemlerin sonlarında hesaplayabilmektedirler.

MADEUP PRO'yu muadillerinden ayıran en önemli özelliği üretilen ürün üretim bandından indiğinde maliyetini hesaplayabiliyor olmasıdır. Ayrıca ürün üretim bandında hangi istasyonda ise o istasyona kadar olan maliyetini detaylı ve anlık olarak kullanıcılarına sunabilmektedir.

Uygulama tarafından hesaplanan maliyet, Üretim personel gideri, İdari personel gideri, ham mamul miktar ve tutarı, ham mamul KDV miktarı, Genel gider, elektrik gideri vb. başlıklar altında detaylandırır. Yarı mamullerinin üretim maliyetlerini ve aşamalarını da ağaç yapısı ile detaylı raporlamaktadır.

Personel Devam Kontrol Sistemi ile entegre olarak personel izinleri, devamsızlıklar, fazla mesai vb. kriterlerin maliyet üzerindeki etkilerini hesaplayıp maliyete yansıtmakta ve bunları detaylı raporlamaktadır. Personel performansını ölçer ve değerlendirir. Rotasyon ile personellerin en verimli oldukları istasyonların tespitini sağlar.

Üretim bandınızı ve personelinizi, her istasyona yerleştirilen mobil cihazlar (Android)ile online takip eder. Elde edilen veriler anlık olarak grafik animasyonlu raporlama ekranında ilgili yöneticilere sunar.

MadeUp Pro Ekran Görüntüleri

Hakkımızda

İKİE Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; 2012 Yılının haziran ayında bilgisayar yazılımları geliştirmek, geliştirilen yazılımları kullanıcılarına ulaştırılmak ve satış sonrası kaliteli hizmet sunarak işletmelerin faaliyetlerine katkıda bulunmak maksadıyla kuruldu. Üretim Takip ve Maliyet Hesaplama Otomasyonu olan MADEUP PRO başta olmak üzere... Devamını okumak için tıklayınız.

İletişim

 • İkie Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.


  YILDIZ TEKNOPARK İKİTELLİ YERLEŞKESİ
  İkitelli OSB Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok.
  No:1 Kat:2 Ofis No: 211
  Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE

  Tel: +90 212 220 64 45 PBX
  Fax: +90 212 438 59 19
  Email: info@maliyethesaplama.com
  Website: www.maliyethesaplama.com